İptal/İade Koşulları

İşbu sözleşme maddeleri, OpenTekno.com ile bu site aracılığıyla program, eklenti, modül, script ve hizmet satın alan kullanıcılar arasında geçerlidir. Siteye üye olan herkes veya misafir alışverişi tercih eden tüm kullanıcı ve müşteriler, bu sözleşmenin maddelerini kabul etmiş sayılır.


1- Web sitesi kurulumu, program, modül, eklenti ve benzeri script satışlarında, satın almadan önce mutlaka demo sitemizden ürünü deneyiniz. Yaptığınız testler sonucunda işinize yarayacağına emin olduktan sonra satın alınız. Bazı modüller veya eklentiler, yurt dışı sitelerden müşterilerimiz adına satın alınarak, müşteri sitesinin domainine lisanslanmaktadır. MODÜL veya SCRİPT TARAFINIZA GÖNDERİLDİKTEN SONRA veya KURULUMU TARAFIMIZDAN YAPILIP, ÇALIŞIR VAZİYETTE TESLİM EDİLDİKTEN SONRA HİÇ BİR ŞEKİLDE PARA İADESİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. Tarafınızdan (Müşteri tarafından) scriptte yapılan düzenleme, değişiklik ve benzeri modifikasyonlar nedeniyle yaşanan sorunlarda ücretsiz güncelleme ve teknik destek verme zorunluluğumuz yoktur: Bu nedenle scriptte değişiklik yapmak yerine tarafımızdan değişiklik, sorun giderme veya güncelleme talep ediniz. 


2- Birinci maddedeki hakkımız saklı kalmak koşuluyla, yazılımdan veya programlamadan kaynaklanan sorunlarda bir (1) ay boyunca ücretsiz teknik destek vereceğimizi ve  üç (3) ay boyunca ücretsiz güncelleme sağlayacağımızı taahhüt ederiz. İşin teslimi üzerinden 3 aydanfazla süre geçmişse; iş yoğunluğumuza göre, tarafımızdan uygun görülmesi durumunda, işin zorluğuna göre tarafımızdan belirlenen hizmet bedeli ödenmesinin ve iş teslim süresinin, müşteri tarafından kabul edilmesi durumunda teknik destek veya güncelleme hizmeti sunabiliriz. Siparişin teslimi üzerinden 6 aydan fazla süre geçmiş olan modül veya eklentiler için ücretli veya ücretsiz teknik destek vermek veya güncelleme hizmeti sunma zorunluluğumuz yoktur. 


3- Güvenlik gerekçeleriyle FTP veya opencart admin panel bilgisi vermek istemeyen müşterilerimize ücretsiz kurulum yapmak veya ücretsiz teknik destek verme zorunluluğumuz yoktur.


4- Aksi belirtilmedikçe, bütün program, eklenti, modül ve scriptler 1 (Bir) domain (Alan adı) üzerinde kullanılacak biçimde ayarlanmıştır ve fiyatlandırılmıştır. Ürün sayfasında 2. ve 3. veya çoklu siparişlerde indirim oranları belirtilmiştir.


5- Sitemizde tanıtımı ve satışı yapılan  program, eklenti, modül ve scriptler ürün sayfasında belirtilen platformda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Modifiye edilmiş yani ana yapısı değiştirilmiş platformlarda çalışacağını GARANTİ ETMİYORUZ. Bu gibi durumlarda SÜRELİ DEMO TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ. Sisteminizde çalışıp çalışmadığını test edip, çalıştığını gördükten sonra sipariş ediniz. Bunun kontrolü müşterinin sorumluluğundadır.


6- SSL sertifikası, domain ve hosting gibi tarafımızdan siparişi geçilip ödemesi yapılan ve müşterilerimize sunulan hizmetlerde kesinlikle ücret iadesi söz konusu değildir.


7- Tüm müşteri ve kullanıcılar, kullanıcı adlarını ve şifrelerini güvenli biçimde oluşturmak ve korumakla sorumludur. Sistemden yapılan alışverişlerde üyelik bilgileri ve formlarda tarafınızdan doldurulan bilgiler doğru kabul edilecektir. Ödeme sayfalarımız PayTR Ödeme Sistemi ve SSL 128 bit şifreleme güvencesinde olmakla birlikte, şifrenizin veya kredi kartı bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmesinden OpenTekno.com sitesi veya çalışanları sorumlu tutulamaz.


8- Yaşanan anlaşmazlıklarda bu sözleşme hükümleri geçerlidir. Firmamız ve müşterilerimizin sulhen anlaşma veya uzlaşma sağlayamadığı durumlarda, işbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.